Trwa Memoriał Arkadiusza Gołasia – wyniki

Trwa XIX Memoriał Arkadiusza Gołasia. Pierwszego dnia zmierzyli się jastrzębianie z kędzierzynianami oraz bełchatowianie z warszawiakami. To jedne z ostatnich test meczów przed startem sezonu ligowego, który rusza już 13 września.

Na boisku widzieliśmy już olimpijczyków, którzy dopiero od około tygodnia trenują z klubowym drużynami. Emocji nie brakowało.

W pierwszym meczu Zaksa wygrała z Jastrzębskim Węglem po pięciosetowej walce. MVP spotkania został wybrany Marcin Janusz, rozgrywający z Kędzierzyna.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:23, 17:25, 25:23, 20:25, 15:9)

Drugi mecz rozegrał się pomiędzy Skrą, a Projektem. Bełchatowianie po pierwszym wygranym secie zrobili kibicom apetyt na sukces. Projekt jednak się nie poddał i z seta na set miał większą dominację nad rywalem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla stołecznych.

PGE GiEK Skra Bełchatów – Projekt Warszawa 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 16:25)

W niedzielę (1 września) odbędzie się mecz o 3 miejsce, zagrają w nim Jastrzębski Węgiel z PGE GiEK Skra Bełchatów. W finale natomiast ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Projektem Warszawa.