nie przegap
- Play off: LUK Lublin z awansem do półfinału
- Play off: Projekt w półfinale. Tie-break w Bełchatowie przejdzie do historii
- Play off: Warta przypieczętowała w Rzeszowie awans do półfinału
- Janusz: jako drużyna nie funkcjonowaliśmy dobrze
- Rećko: będę grał najlepiej jak potrafię
- Play off: Porażka ZAKSY
- Play off: Jastrzębski pokonał Norwida i jest w półfinale
- Play off: ZAKSA lepsza w pierwszym meczu. LUK pokonany u siebie
- Play off: Warta potrzebowała 4 setów do zwycięstwa
- Play off: Projekt lepszy od Skry w 1 meczu
Huber: mamy w sobie dużo pokory, ale jesteśmy pewni siebie (wideo)
- Updated: 4 maja, 2024

Środkowy Jastrzębskiego Węgla, Norbert Huber zapewnia gotowość do walki o najważniejszej trofeum klubowe w Europie, a jego zdaniem i na święcie. Zobaczcie co do powiedzenia miał siatkarz, który liczy na wsparcie kibiców.
- Uważam, że jesteśmy gotowi wygrać Ligę Mistrzów i przywieźć puchar do Jastrzębia – mówi dzień przed najważniejszym meczem w sezonie Norbert Huber.
Włoska drużyna z Trento, mimo że sezon ligowy zakończyła na 4 miejscu, na pewno łatwo skóry nie sprzeda. O czym przekonuje Polski przyjmujący.
- Wydaje mi się, że Michieletto jest osobą, która może pociągnąć grę drużyny Trentino. My nie możemy się skupiać na jednej osobie, ponieważ mają też inne osoby, inne podzespoły, które składają się na dobrą drużynę. W finale Ligi Mistrzów są nieprzypadkowo – zauważa środkowy mistrza Polski.
Zobacz całą rozmowę z Norbertem Hubertem